STANDARDY OCHRONY MAŁOLETNICH

Wyniki konkursu plastycznego

Bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu.

W konkursie brało udział 10 Przedszkoli z Bielska-Białej.

Niezależna komisja wyłoniła następujących laureatów

I miejsce:

Emilia B. Przedszkole nr 30

II miejsce:

Wiwiana R. Przedszkole nr 12

III miejsce:

Kaja Ch. Przedszkole nr 8

Wyróżnienia:

Franciszek M. Przedszkole nr 24

Zoja P. Przedszkole nr 31

Zuzanna K.  Przedszkole nr 8

Anna P. Przedszkole nr 8

Osoby nagrodzone zapraszamy po odbiór nagród oraz dyplomów do naszego przedszkola po 16 kwietnia 2024.

Dyplomy dla uczestników oraz podziękowania dla nauczycieli będą do odbioru w skrzynkach CUW.

Spotkanie ze Strażą Miejską – spotkanie z nieznajomym

ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu – ZSZS

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w paradzie z okazji Światowego Dnia Autyzmu, która odbędzie się 05.04.2024 r. w godzinach 9.30-11.00 zgodnie z planem przesłanym w załączniku.

Po niebiesku (1)

Dzień Świadomości Autyzmu

Plan parady z okazji Dnia Świadomości Autyzmu (1)

Nabór do szkól podstawowych na rok szkolny 2024/2025

UWAGA RODZICE !!!!!!

W załączeniu przesyłam informację dla rodziców dzieci 6-letnich dotyczącą naboru do szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Bielsko-Biała na rok szkolny 2024/2025.

nabor-do-szkol-podstawowych-2024-2025_46011

1,5 % podatku

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych i odpisów 1,5 % dla organizacji pożytku publicznego.

Zapraszamy wszystkich Rodziców i Przyjaciół
do przekazania 1,5 % PODATKU na rzecz naszego Przedszkola

Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska”

NR  KRS  0000052078

Z dopiskiem dla Przedszkola nr 8 w Bielsku-Białej

PASIEKA – ” Boża Iskierka” – MRÓWKI

Zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie pt: „Fascynujący Świat Mrówek” z udziałem Mistrza pszczelarstwa Aleksandra Rębacza.

Fascynujący świat mrówek - Kochajmy pszczoły

W czasie godzinnych warsztatów, działając na wszystkie zmysły(wzrok,słuch,zapach,smak), w otoczeniu teatralnej scenografii i licznych akcesoriów wprowadzamy uczestników w fascynujący i tajemniczy świat tych pracowitych i niesamowicie silnych owadów. Gwoździem zajęć jest oczywiście  rodzina ŻYWYCH mrówek na czele z królową która przyjeżdża z nami do Państwa placówki. Na koniec zajęć uczestnicy otrzymują własnoręcznie wykonane pamiątkowe mrowisko, drewnianą mrówkę, linijkę edukacyjną oraz dyplom ukończenia warsztatów.

Data : 05 marzec (wtorek) godz. – 9:15 (pierwsza grupa)

ok.godz. –  10:15 (druga grupa)

koszt;  20 zł od dziecka

” Cztery Pory Roku” – audycja muzyczna

Przyroda w muzyce wielkich mistrzów - Edukacja dzieci

W dniu 27 lutego (wtorek) o godzinie 9.15  zapraszamy wszystkie dzieci  na audycję muzyczną pt. „ Cztery pory roku „. Podczas audycji muzycznej omawiane są zachodzące zmiany pomiędzy dniem a nocą oraz zmiany pór roku. Wszystkie te kwestie prezentowane są przykładami muzycznymi, jak np. utwór pt „ Wiosna „ Antonio Vivaldiego / podczas wykonywanego utworu dzieci poznają określenia forte, piano – głośno, cicho /, czy piosenkami o planetach np. „ Układ słoneczny oraz licznymi piosenkami omawianych zwierząt.

Audycja pełna jest muzyki, śpiewu, informacji i zabawy.

Koszt audycji –  370,00 zł, płatne z Rady Rodziców.

DZIEŃ ZDROWIA

Dzień Edukacji Narodowej - Przedszkole nr 52 w Gdyni

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY  WSZYSTKIM RODZICOM ZA

POMOC I ZAANGAŻOWANIE   PRZY ORGANIZACJI

DNIA BABCI I DZIADKA !!!!